پیام مدیریت

پیام مدیریت

بی شک ارائه با کیفیت ترین ها  با حرکت در جهت رشد و تعالی  و بالا بردن سطح بهره وری مجموعه ، در توسعه پایدار تاثیر بسزایی دارد. هدف از این سیاست ها و برنامه ریزی ها ، کسب اطمینان از ارائه محصولات و خدمات مطابق استاندارد های جهانی و جلب رضایت مشتریان می باشد . بازرگانی چاووش با بهره گیری از پرسنل مجرب و با انگیزه بعنوان پشتوانه اصلی  در پی تحقق این اهداف می باشد . مدیریت  چاووش معتقد است توجه به منافع مشتری و تولید محصولی منطبق با استانداردهای جهانی ، وظیفه ملی می باشد . و برای رسیدن به این اهداف تلاش مستمر را در سر لوحه کار خود قرار داده است .

ماموریت و اهداف

ماموریت و اهداف

هدف ما در این مجموعه ساخت و تهیه و عرضه انواع سازها و لوازم جانبی مورد نیاز با کیفیت عالی و قیمت مناسب است .

“لبخند رضایتمندی بر لبان مشتریان ،آرزوی ماست “

درباره سازسنتر

درباره سازسنتر

موسیقی چاووش فعالیت خود را از سال ۱۳۶۷ در یک مجموعه کوچک تولیدی با ۵ نفر آغاز نمود .و بعد از سالها فالیت و کسب تجربه فراوان در زمینه سازهای سنتی با سه کارگاه : زیر مجموعه ساخت  سازهای زهی  ،کوبه ای و کارگاه ساخت کیف و جعبه های ادوات موسیقی کار خود را ادامه می دهد . موسیقی چاووش از سال ۱۳۸۲ برای تکمیل فعالیت اقتصادی خود  جهت تهیه و عرضه سازهای کلاسیک با کیفیت بالا فعالیت خود را در بخش بازرگانی نیز آغاز نمود.و بعد از ۱۰ سال فعالیت در این زمینه موفق به کسب اعتماد نوازندگان و مصرف کنندگان عزیز گردیده است

چرا ما ؟

چرا سازسنتر ؟

مجموعه ما یک مجموعه توانمند تحقیق مدار است. که با توجه به پیشرفتهای جهانی در عرصه ادوات موسیقی پا جای پای بزرگان این حرفه می گذارد . امید است مشتریان ما از سرویس ،راهنمایی و خدمات این مجموعه کمال استفاده و رضایت را داشته باشند .