استعداد فوق العاده کودک نابینا در نوازندگی
۹۵/۰۷/۱۲
آلبوم «شبیر» با اجرای گروه مدیحه سرایی «طارق» منتشر شد
۹۵/۰۷/۱۲
نمایش همه

مجید اخشابی

قطعه عاشورایی زیبا از مجید اخشابی

خواننده موسیقی پاپ کشورمان همزمان با فرا رسیدن ایام عزاداری حضرت سید الشهدا (ع) قطعه «سردار بی سر» را به همت حوزه هنری در فضای مجازی منتشر کرد.
مجید اخشابی خواننده موسیقی پاپ با اشاره به انتشار این قطعه عاشورایی بیان کرد: نزدیک به شش سال بود که دوست داشتم قطعه ای را به مناسب فرا رسیدن ایام ماه محرم آماده کنم که متاسفانه بنا به دلایلی میسر نشد اما خوشبختانه همزمان با محرم امسال به همت حوزه هنری توانستم تک آهنگی را آماده کنم که شب گذشته کارهای نهایی مربوط به میکس و مستر آن به اتمام رسید و امیدوارم این اثر در خور شان مقام ارباب شهیدان باشد.
وی در معرفی  قطعه «سردار بی سر» توضیح داد: اسحاق انور و سعید شریف زاده شاعر، غلامرضا صادقی و من تنظیم کننده، محمد سعید شایان و افسانه سلطانی ضبط، میکس و مسترینگ و بنده به عنوان خواننده و آهنگساز در این اثر موسیقایی حضور داریم. البته طبق برنامه ریزی های انجام گرفته قرار بر این است که این اثر  در ایام محرم و صفر از شبکه های مختلف رسانه ملی نیز پخش شود.
این خواننده موسیقی پاپ درباره فعالیت های آینده خود در عرصه موسیقی بیان کرد: چند تک آهنگ را برای عرضه در فضای مجازی آماده کرده‌ام که بعد از ایام سوگواری حضرت سید الشهدا و ماه صفر در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

 

دیدگاه ها بسته شده است