موسیقی؛ صدای سخن عشق است
۹۵/۱۰/۲۳
پیشنهاد عجیب شغلی به اوباما
۹۵/۱۰/۲۳
نمایش همه

miladakbari

ورود خواننده‌ای تازه به عرصه موسیقی

میلاد اکبری، آهنگساز وخواننده از انتشار قطعه جدید وآلبوم تازه محمد نورنیا، خواننده جوان عرصه موسیقی خبر داد.
میلاد اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی آنا از انتشار آلبوم تازه محمد نورنیا خبر داد و گفت: «ابتدا تصمیم داریم چند قطعه از آلبوم تازه محمد نورنیا را منتشر کنیم که یکی از این قطعه‌ها، «صد در صد» نام دارد و سه شنبه هفته آینده در فضای مجازی منتشر خواهد شد.
این آهنگساز با اشاره به جزئیات آلبوم توضیح داد: «شعر این اثر از سروده های علی ایلیا و آهنگسازی کل آلبوم برعهده من است، همچنین ترانه قطعه «صد در صد» از محسن شیرالی ، میکس و مستر محمد فلاحی و میلاد فرهودی است. برای این اثر، شرکت سلفا مجوز گرفته است؛ امیدوارم آلبوم با استقبال بی نظیری مواجه شود.»
اکبری افزود: «هزینه زیادی صرف شده تا آلبوم آماده شود؛ این اثر بار موسیقایی زیادی دارد و مردمی است و برای تولید آن از بهترین های ایران استفاده شده است.»
این هنرمند در پایان گفت: «محمد نورنیا نوازنده خوب گیتار است که فعالیتهای خود را از سال‌ها پیش شروع کرده است؛ در حال حاضر به صورت جدی به دنبال انتشار آلبوم و تک ترک است و بعد از انتشار آلبوم قصد برگزاری کنسرتی را دارد. نورنیا خواننده جوانی است که پیش از این هم فعالیت هایی در عرصه موسیقی داشته اما تاکنون آلبومی به صورت رسمی منتشر نکرده و درصدد شروع فعالیت های جدی‌تر خود در عرصه موسیقی است.»

دیدگاه ها بسته شده است