آغاز تور موسیقیایی رحیم شهریاری از تبریز

آغاز تور موسیقیایی رحیم شهریاری از تبریز

رحیم شهریاری، خواننده پاپ آذری روز یکشنبه اظهار کرد: روزهای ۴، ۹ و ۱۰ شهریور ماه در تبریز، پنجم شهریور در تهران، ۱۵ شهریور ماه در شهرستان میانه، ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه در تهران و ۲۵ شهریورماه نیز در رامسر برای علاقمندان به موسیقی آذری به روی صحنه خواهم رفت.
وی همچنین در خصوص تور موسیقیایی گروه ‘ آراز’ در ژانویه سال ۲۰۱۷ میلادی گفت: در کشورهای نروژ، هلند، دانمارک، آلمان، انگلستان و چند کشور دیگر اروپایی اجرای برنامه خواهیم داشت.
شهریاری در خصوص اینکه چرا در کشورهای همجوار همچون ترکیه و دبی اجرای برنامه ندارد، افزود: به دلیل اینکه در این کشورها شرکت های حامی برگزاری تورهای موسیقیایی اسرائیلی هستند، به همین دلیل حاضر به اجرای برنامه در این کشورها نیستم.
وی با تاکید بر اینکه خود را جدا از ایران و ایرانی نمی داند، ادامه داد: در برگزاری کنسرت های موسیقی محدودیت هایی وجود دارد که موظف به رعایت این اصول هستیم و اجازه نمی دهم کسی در برنامه های من هنجارشکنی کند.
این خواننده موسیقی پاپ آذربایجانی با اشاره به آخرین آلبوم موسیقی خود که حدود دو ماه پیش به بازار آمده گفت: این آلبوم بدون حمایت کننده مالی به بازار آمد و طبق آمار تاکنون در صدر فروش آلبوم های موسیقیایی کشور قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه قرار بود در این آلبوم ۱۶ ترانه آهنگ ضبط شود، گفت: متاسفانه فقط ۱۲ ترانه آهنگ ضبط و به بازار آمد ولی خبر خوشی که به طرفداران خود دارم، این است که به زودی تک آهنگ جدید من به بازار می آید.
وی اضافه کرد: اجرای کنسرت های موسیقی در شهرستان ها درآمد و سودی ندارد و گروه ‘آراز’ فقط به عشق مردم در شهرستان ها به اجرای برنامه می پردازد.
شهریاری ادامه داد: استقبال عمومی از کنسرت خواننده های آذربایجانی کاهش یافته و این موضوعی قابل بررسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *