آلبوم تازه بنیامین در بازار موسیقی

آلبوم تازه بنیامین در بازار موسیقی

آلبوم «بنیامین ۹۴» به سبک کارهای قبلی بنیامین، نه قطعه به نام‌های «اشکال»، «تظاهر»، «حواسم به توئه»، «دوره‌های عاشقی»، «بارانا»، «مه آلود»، «آهنگ شماره ۴»، «عاشق مثل ماه»، «به من اعتماد کن» دارد که کار سرایش ترانه‌ها برعهده فرید احمدی بوده و بنیامین آهنگساز قطعات آلبوم است، محمد موجرلو به عنوان تنظیم کننده و مستانه مهاجر به عنوان کاگردان هنری با این خواننده در تولید این اثر همکاری کرده‌اند. اشعار انگلیسی متعلق به فاطمه احمدی است. همچنین در برخی از قطعات، ترجمه بخش‌هایی از شعر به زبان انگلیسی توسط «استیو آوانسیان» نوازنده درامز خوانده می شود.
بنیامین بهادری درباره چهارمین آلبومش گفت: این بهترین آلبوم موسیقی من در طی سال‌های اخیر خواهد بود و من فکر می‌کنم این اولین بار است که از واژه «بهترین آلبوم» استفاده خواهم کرد و امیدوارم با یاری خداوند، این آلبوم بتواند با استقبال مردم نیز مواجه شود. چراکه تمام تلاش خود را انجام دادم تا یک اثر متنوع موسیقایی را به مردم تقدیم کنم. اثر از ۹ قطعه تشکیل شده است و فرید احمدی و محمد مجرلو ارکان اصلی تنظیم و ترانه‌های آن هستند.
این اثر در استودیوی زنده‌یاد «نیما وارسته» ضبظ شده است و کاور آلبوم نیز با عکس‌های هنرمندان و سازهایشان وسط بیابان با پس‌زمینه ستاره‌ها و خط و نقطه‌هایی طراحی شده که به سبک صور فلکی، چهره هنرمندان را قاب کرده است.
علاقمندان برای تهیه آلبوم «بنیامین ۹۴» به صورت نسخه اصلی می‌توانند به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور یا برای دانلود قانونی به سایت «بییپ تونز beeptunes.com» مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *