آلبوم تصویری ارکستر مهرنوازان منتشرشد

آلبوم تصویری ارکستر مهرنوازان منتشرشد

اولین اثر تصویری استاد فرهاد فخرالدینی به خوانندگی سالار عقیلی منتشر شد.بارگذاری

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل ازایسکانیوز،این مجموعه دومین اثر تصویری میباشد که توسط موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار منتشر گردیده . این مجموعه حاصل تصویر برداری از کنسرت ارکستر مهرنوازان در اسفندماه ۱۳۹۲ در سالن همایش های برج میلاد است که با ۱۴ دوربین به صورت Full HD ضبط و ثبت شده است.

کارگردانی و تدوین این اثر بر عهده سیاوش کرد جان بوده و لازم به ذکر است که شیوه تدوین این اثر همتایی در حوزه موسیقی نداشته و تمامی تصاویر این مجموعه بر روی ضرباهنگ موسیقی تدوین شده, به طوری که بیننده را بی اختیار با ارکستر همراه میسازد.

قطعات این مجموعه از آهنگسازان بنام ایران زمین انتخاب شده است همچون : روح اله خالقی . فرهاد فخرالدینی . جواد لشگری . فریدون حافظی . علی تجویدی . فخری ملک پور . همایون خرم . علی اکبر قربانی و شهرام توکلی

 

قطعات اجرا شده در این اثر عبارتند از :
سه تابلو از سوئیت ابن سینا ( که برای اولین باردر این اثر اجرا و منتشر گردیده است)
دور جوانی / بهار دلکش / رنگ شرقی / خوش امدی / وای از شب من / نازنین یار من / طرب انگیز / چرا خاموشی / بهار من / رنگ بیات شیراز / قرارم باش / گیسو / خاک مهر آیین / ای ایران

آلبوم تصویری ارکستر مهرنوازان با  پاسداشت از ۵۰ سال فعالیت هنری استاد فرهاد فخرالدینی در سراسر کشور توسط مرکز پخش موسیقی جوان توزیع شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *