آلبوم جدید چارتار اوایل شهریور منتشر می‌شود

آلبوم جدید چارتار اوایل شهریور منتشر می‌شود

گروه موسیقی «چارتار» قطعه‌ جدیدی را با نام «آسمان هم زمین می‌خورد» به انتشار درآورده است واین قطعه جزو آلبوم بعدی گروه «چارتار» است که بعد از «باران تویی» منتشر می‌شود.

آرمان گرشاسبی با بیان این خبر گفت: این آلبوم اوایل شهریور ۹۴ به انتشار درخواهد آمد.

البته چارتاری‌ها هم‌اکنون نمی‌توانند چندان درباره‌ این اثر صحبت کنند و اطلاعات به تدریج منتشر می‌شود.

نام این قطعه از شعری با مضمون «بی‌تو، بی‌شب افروزی ماندنت/ بی تبِ تندِ پیراهنت/ شک نکن من که هیچ/ آسمان هم زمین می‌خورد» گرفته شده است.

مضمون «آسمان» در شعر «باران تویی» نیز وجود داشت آن گاه که گفته می‌شد: «از آسمانم ماتم ببارد/ هراس بی‌تو ماندنم ادامه دارد».

قطعه‌ دیگری از این آلبوم با نام «دریچه» پیش از این رونمایی شده بود. در «آسمان هم زمین می‌خورد» آرش فتحی (آهنگساز)، احسان حائری (ترانه‌سرا)، آیین احمدی‌فر (تنظیم‌کننده) و آرمان گرشاسبی (خواننده) هستند.

مخاطبان و علاقه‌مندان این گروه موسیقی باید تنها چند روز دیگر منتظر بمانند تا نتیجه‌ کار «چارتار» بعد از آلبوم اول‌شان که یکی از پرطرفدارترین آثار موسیقایی سال‌های اخیر است را ببینند.

آلبوم «باران تویی» در دومین جشن سالانه موسیقی ما موفق شد تندیس طلایی بهترین آلبوم موسیقی تلفیقی و بهترین قطعه تلفیقی سال ۹۲ را از آن خود کرد. این گروه سال گذشته کنسرت‌های متعددی را در نقاط مختلف ایران به اجرا درآورد که با استقبال روبه‌رو شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *