آلبوم مجید یحیایی منتشر شد

آلبوم مجید یحیایی منتشر شد

مجید یحیایی آلبوم “کاش از اول” را از سوی انتشارات آوای مهر میهن منتشر کرد. ترانه‌های این اثر توسط میثم مینایی، فرامرز مقیمی، مجید یحیایی، سجاد صمیمی، فرجام خیرالهی و… سروده شده است.

آهنگسازی قطعات توسط مجید یحیایی انجام شده است و تنظیم قطعات به عهده مجید یحیایی و میلاد ترابی بوده است. ژانر این اثر موسیقایی پاپ است و میکس و مسترینگ توسط مجید یحیایی انجام شده است.

این آلبوم شامل ۱۲ قطعه است و نام قطعات آن رویای عجیب، پاییز، کاش از اول، نشو پاسوز من، زندگی، من و تو، دارم احساس می کنم، عادت، طپش، فاصله، هر جای دنیا باشی و حسودی است.

امید حجت و فرشید ادهمی (گیتار کلاسیک)، یاشار خسروی (ساکسفون)، سعید فرازمند (باقلاما)، بابک یوسفی (کلارینت) و… به عنوان نوازنده در این اثر حضور دارند.

این خواننده پاپ ۴۰ تک آهنگ آماده انتشار دارد که بعد از انتشار آلبوم هر ماه یک قطعه را به صورت اینترنتی منتشر می کند. همچنین قرار است مجید یحیایی بعد از انتشار آلبوم خود در تهران و شهرستان‌ها به اجرای برنامه بپردازد که کنسرت تهران این خواننده اواسط تابستان برگزار می شود. این خواننده پاپ طی ۱۰ سال گذشته با تک آهنگ‌های خود معروف شد که از نظر مخاطبان بهترین قطعات او “وابسته”، “بی‌خوابی”، “عادت” و….است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *