«آواج موج» به جشنواره موسیقی فجر می آید

«آواج موج» به جشنواره موسیقی فجر می آید

گروه موسیقی «آوای موج» به سرپرستی محسن آقایی، در بخش موسیقی نواحی سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر حضور خواهد داشت.

گروه موسیقی «آوای موج» امسال هم در بخش موسیقی نواحی جشنواره موسیقی فجر حاضر است.
بهروز فرح شیرازی، مدیر روابط عمومی «آوای موج»، گفت: این گروه سال جاری در ۱۱ جشنواره موسیقی نواحی برگزیده شده است و هم اکنون در دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان به سر می برد.
وی افزود: گروه موسیقی «آوای موج»، از سال ۸۶ فعالیت حرفه ای اش را در بوشهر آغاز کرده و در سال ۱۳۹۵ در جشنواره موسیقی نواحی ایران در کرمان، جشواره فرهنگی ایران و کره جنوبی در برج میلاد و نخستین جشنواره فرهنگی شهرهای نمونه گردشگری بین المللی سمنان حضور داشته است.
این گروه همچنین در سال جاری در سوگواره ملّی فرهنگ اقوام و میراث معنوی کرمان، سوگواره اقوام ایرانی در تهران، جشنواره اقوام ملایر، جشنواره اقوام نهاوند، جشنواره اقوام درود لرستان، جشنواره هفته موسیقی نواحی ایران در تهران، هفدهمین جشن خانه موسیقی ایران به همراه گروه سازینه و جشنواره ملّی ترنم بیداری فارس، حضور داشته و تقدیر شده است.
بهروز فرح شیرازی خاطر نشان کرد: گروه موسیقی «آواج موج» در حالی به سی و دومین جشنواره بین المللی فجر دعوت شده که با شرکت در این جشنواره موسیقی، در سال جاری سیزدهمین حضور خود را در یک جشنواره ملّی، تجربه می کند.
این گروه با میانگین سنی ۲۶ سال، یکی از جوان ترین گروه های جشنواره موسیقی فجر امسال است.
سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به ریاست حمیدرضا نوربخش از ۲۲ دی ماه تا یکم بهمن ماه در تهران برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *