اثر مشترک معتمدی، علیزاده و خلعتبری در آستانه انتشار

اثر مشترک معتمدی، علیزاده و خلعتبری در آستانه انتشار

آلبوم جدید محمد معتمدی با موسیقی مهیار علیزاده و فردین خلعتبری منتشر می‌شود.

محمد معتمدی خواننده جدیدترین پروژه موسیقایی مهیار علیزاده و فردین خلعتبری شد. این سه هنرمند مدتی است کار بر روی آلبومی را پیگیری می‌کنند که فضایی ارکسترال دارد و اشعار آن از سروده‌های شعرای کلاسیک و معاصر است.

ضبط ارکسترال قطعات این مجموعه زیر نظر فردین خلعتبری و مهیار علیزاده در کشور جمهوری چک و ضبط وکال هم در استودیو «کنگان پارسه» تهران انجام شده است.

روند تولید هم به این صورت بوده که مهیار علیزاده و فردین خلعتبری هرکدام به صورت جداگانه چند قطعه از این پروژه را نوشته‌اند. به همین دلیل تعداد قطعاتی که قرار است در آلبوم قرار بگیرد مشخص نشده است. از سوی دیگر هنوز زمان دقیق انتشار این اثر مشخص نیست ولی موسسه «آوای باربد»، که تهیه‌کننده آلبوم است، به احتمال زیاد مجموعه فوق را در شش ماهه دوم سال جاری روانه بازار خواهد کرد. این برای اولین‌بار است که فردین خلعتبری و مهیار علیزاده به صورت مشترک آهنگسازی یک آلبوم را به عهده می‌گیرند.

محمد معتمدی خواننده موسیقی اصیل ایرانی تا کنون با موزیسین‌های بزرگی همکاری داشته است. معتمدی چندی پیش تک‌آهنگی از ساخته‌های فردین خلعتبری را اجرا کرده ولی این اثر تا کنون منتشر نشده است.

به گفته عوامل تولید این مجموعه، پیشنهاد تولید چنین آلبومی از سوی مهیار علیزاده ارائه می‌شود و آنها مراحل ضبط ارکستر و وکال را در تهران و شهر «پراگ» پیگیری می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *