اجرای موسیقی سنتی «حافظ و موسیقی» برگزار می شود

اجرای موسیقی سنتی «حافظ و موسیقی» برگزار می شود

فرهنگسرای ملل  در نخستین نمایشگاه هنر و فرهنگ شهر تهران   اجرای موسیقی سنتی را با عنوان ” حافظ و موسیقی ” با اجرای دکتر شیخ زاده برگزار می کند.

به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ملل، در نخستین نمایشگاه هنر و فرهنگ شهر تهران اجرای موسیقی سنتی با عنوان ” حافظ و موسیقی ” توسط گروه هم نشینی با حافظ ” و با اجرای دکتر شیخ زاده برگزار میشود .
صادق شیخ زاده ، متولد اسفند ١٣۶۶ تهران ، متلمذ در محضر استاد محمد اسماعیل قنبری ، بهره حویی از نغمات مرحوم استاد احمد ابراهیمی و تلفیق شعر و موسیقی نزد جناب خوشفکر ، دانش آموخته دکترای زبان وادبیات فارسی ،مدرس دانشگاه
، برنده جوایز : نشان درجه یک خیام از دانشنامه فردریک لونورمان فرانسه ، رتبه دوم فستیوال موسیقی icm اتریش و مستر وکال فنلاند برای البوم اینک از امید ، انتشار البوم بزرگداشت حافظ در استراسبورگ فرانسه ،آثار منتشر شده : البوم اینک از امید به اهنگسازی شاهین شهبازی و البوم اینک از حافظ با موسیقی دکتر پویا سرایی .
مناجاتهای ماهی و دریا ، نوبت سزاواری، کبوترانه و بهشت جاودان و …..فعالیت هایی ست که در حوزه موسیقی برگزار کرده است . این برنامه فردا پنجشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۸ در پردیس سینمایی ملت ” برگزار میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *