اجرای پرشور ماهان بهرام خان با حضور ستاره های موسیقی و سینما

اجرای پرشور ماهان بهرام خان با حضور ستاره های موسیقی و سینما

ماهان بهرام خان در نهمین شب از خرداد با تدارک اتفاق هایی غافلگیر کننده روی صحنه رفت.

در این کنسرت که با حضور ستاره های موسیقی و سینما، جذابیتی بیش از پیش پیدا کرده بود، این خواننده جوان لباسی طراحی شده با نام خودش، ماهان بر تن داشت.

با اینکه سابقه چندانی از اجرای صحنه ای در کارنامه ماهان بهرام خان دیده نمی شود، با این حال تسلط او بر اجرا و برقراری ارتباط با مخاطبانش، بسیار خوب بود.

ماهان بهرام خان صدای خوبی دارد و در کارنامه هنری او، آلبوم “یک و یازده دقیقه” شنیده می شود.

در این کنسرت نیوشا ضیغمی، سعید مدرس، یاحا کاشانی، پرستو صالحی، احسان حق شناس، شیوا طاهری، امیرحسین کاشانیان، علی شوکت، فرهاد مجذوب، میلاد باقری، پیمان اسدیان و شایان مجیدی میهمانان ویژه این خواننده بودند.

بهرام خان در این اجرا پیش از معرفی از غلام علمشاهی به عنوان یکی دیگر از میهمانان ویژه اش، به عنوان تهیه کننده ای که در مسیر رسمیت بخشیدن به کارهای وی، نقش مهمی ایفا کرد.

از موضوعات قابل توجه در این برنامه، حضور پریا قاسم خانی نوازنده فلوت روی صحنه برای همراهی خواننده و ارکستر در اجرای قطعه “لالایی” بود که پس از این حضور، ماهان بهرام خان او را به عنوان دختر بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی که در سالن اجرا نیز حضور داشتند، معرفی کرد.

یادته، حیف، وقتی رفتی، قرار و تا وقتی از جمله قطعه های اجرا شده در این کنسرت بودند.

این خواننده پاپ راک، پس از معرفی پدر، مادر و برادر خود، از خاطره خواندن قطعه “حیف” با همصدایی برادرش در چند سال پیش سخن گفت.

عادل فلاح رهبر ارکستر ماهان بهرام خان بود و نوازنده های دیگری مانند میلاد مجذوب به عنوان نوازنده گیتار الکتریک، امیر محمدی ساکسوفون، وحید قاسمی پرکاشن، علی پناهیان درامز، احسان یزدانی پیانو و کیبورد و عماد گلچهر گیتار کلاسیک و بوزوکی در ارکستر این خواننده جوان ساز می زنند.

کنسرت بزرگ ماهان بهرام خان به همت موسسه آوای هنر و با مدیریت روابط عمومی علی نیکونیا، با استقبال پرشور جمعی از هواداران این خواننده در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *