اجرای کنسرت گروه شروند در نیاوران

اجرای کنسرت گروه شروند در نیاوران

 

گروه موسیقی شروند ۱۰خردادماه ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می رود.

گروه شهروند به سرپرستی آرش احمدی نسب و خوانندگی محمود صالحی با اجرای ۱۵ قطعه از ساخته های آرش احمدی نسب که تاکنون اجرا نشده، به روی صحنه خواهد رفت.
آرش احمدی نسب که علاوه بر آهنگسازی قطعات، تنظیم آنها را نیز به عهده داشته در خصوص این کنسرت عنوان داش:گونه‌های متنوع موسیقی ایرانی، از موسیقی دستگاهی گرفته تا موسیقی نواحی مختلف در گوش و اذهان مردم ایران ، شکلی متفاوت گرفته است. برای حفظ این نوع موسیقی باید با دریچه حال به آن بنگریم.
این نوازنده تاردرادامه افزود:گروه شروند سعی دارد ،برداشتی آزاد از موسیقی دستگاهی و نواحی ایرانی داشته باشد. این کنسرت دردو بخش اجرا می شود که بخش اول آن در دستگاه بیات ترک وافشاری و بخش دوم آن نیز قطعه خانه ام ابریست دردستگاه آواز دشتی خواهد بود.همچنین بقیه قطعات این پارت دردستگاه دشتی اصفهان اجرا می شود.
آهنگساز گروه شروند درادامه بیان داشت:ترانه مازندرانی این اجرا به نام’ فصل باران’ نیز در دستگاه بیات ترک اجرا می شود .
احمدی نسب با بیان اینکه تمامی سلوهای این اجرا دردستگاه بیات ترک،شوشتری ،همایون و افشاری خواهد بود افزود:مهربد یوسفی نوازنده عود، امین رحیمی نوازنده نی، آیدین شفایی نوازنده پرکاشن، عمران فروزش نوازنده تمبک و دف، سیاوش احمدی‌نسب نوازنده کمانچه، سهیل کرامتی نوازنده بم تار نوازندگان گروه در این اجرا خواهند بود.
گروه شروند در کارنامه هنری خود انتشار آلبوم واپسین بدرود را داشته و درسال ۹۴ اولین اجرای عمومی خود را درباغ موزه نگارش برگزارکرده است ،همچنین آخرین اجرای این گروه دراردیبهشت ماه سال جاری در شهرستان آمل برگزارشده است .
علاقمندان برای تهیه بلیط این کنسرت می توانند به سایت تی وال مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *