احسان خواجه‌امیری با دست پر می‌آید

احسان خواجه‌امیری با دست پر می‌آید

احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ پس از پنج ماه دوری از صحنه در تهران به دیدار هواداران خود خواهد رفت.

 علی نیکونیا مدیر روابط عمومی موسسه “آوای هنر” دراین‌باره گفت: برنامه‌ریزی کنسرت احسان خواجه امیری در تهران برای شب‌های ۱۷ و ۱۸ تیر در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران صورت گرفته و بلیت‌فروشی برای این برنامه از طریق سامانه ۸۴۲۰۰ آغاز شده است.

وی افزود: این کنسرت به مدت دو شب و چهار سئانس به همت شرکت “آوای هنر” به مدیریت محمد جلیل‌پور برگزار خواهد شد و در صورت استقبال مجدداً تمدید خواهد شد. این هنرمند قصد دارد در کنسرت پیش رو، تعدادی از قطعات آلبوم جدیدش را برای اولین بار اجرا کند. خواجه‌امیری همچنین از چند سورپرایز برای کنسرت تهران خبر داده است.

خواجه‌امیری مهرماه سال گذشته پنج سئانس در تالار وزارت کشور کنسرت برگزار کرد و پس از آن در بهمن‌ماه و در قالب جشنواره موسیقی فجر در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه رفت. حال با توجه به تخریب سالن وزارت کشور به دلیل آتش‌سوزی، موسسه “آوای هنر” کنسرت این خواننده را بار دیگر در نمایشگاه بین‌المللی برگزار خواهد کرد.

این هنرمند همچنین بعد از اجرا در تهران برای تور آمریکا و اروپای خود حاضر خواهد شد.

تازه‌ترین قطعه این خواننده با نام “کاری کردی” منتشر و پخش شد. این قطعه با شعری پویان پورترابی، موسیقی علیرضا افکاری و  تنظیم هومن نامداری صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *