اردشیر کامکار در حوزه هنری کنسرت برگزار می‌کند

اردشیر کامکار در حوزه هنری کنسرت برگزار می‌کند

در بخش اول این کنسرت قطعات موسیقی سنتی با استفاده از اشعار مولانا و همچنین آوازهایی با بهره‌گیری از اشعار حافظ و ابتهاج خوانندگی وحید تاج اجرا می‌شود و در بخش دوم قطعاتی از موسیقی زاگرس نشینان شامل از موسیقی لری، کردی به خوانندگی حشمت‌الله رجب‌زاده اجرا خواهد شد.

گروه اردشیر کامکار متشکل از اردشیر کامکار(آهنگساز، سرپرست گروه و نوازنده کمانچه)، فرج علیپور (کمانچه)، کامبیز گنجه‌ای(تنبک)، نیریز کامکار(تار)، سیاوش کامکار (سنتور)، کامران احمدی(دف)، سیروان منهوبی(عود)، ترگل خلیقی (رباب)، قاسم رحیم زاده(تار)، سعید نایب محمدی (عود)،‌حشمت رجب‌زاده(خواننده قطعات محلی) و وحید تاج (خواننده قطعات سنتی) است.

گروه اردشیر کامکار طی سالیان گذشته با حضور نوازندگان و خواننده‌های مطرح کشورمان، آثار مشترکی را در قالب آلبوم‌های ضبط شده و اجرای کنسرت ارائه نموده است. درادامه و با هدف اشاعه ی هرچه بیشتر موسیقی ملی و نمایان ساختن توانایی ها و استعدادهای جوان موسیقی میهن مان،گروه اردشیر کامکار درسال ۹۲ همکاری خود را با تعدادی از  نوازندگان و خواننده های خوش ذوق آغاز  نمود که حاصل آن، اجرای کنسرت هایی سراسر کشور است.

ضبط استودیی این آثار نیزبه زودی در قالب سی دی به بازار روانه خواهد شد. جهت تحقق اهداف گروه اردشیر کامکار، دراجرای این کنسرت ها، بخش اول به موسیقی سنتی  با صدای وحیدتاج و بخش دوم به موسیقی مقامی و نواحی با صدای حشمت اله رجب زاده اختصاص یافته است.

کنسرت گروه موسیقی اردشیر کامکار چهارشنبه ۱۲ خردادماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود. بلیت‌های این کنسرت نیز از ۵۰ تا ۱۲۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *