استاندار قزوین گفت موافق برگزاری کنسرت اخیر نبودم

استاندار قزوین گفت موافق برگزاری کنسرت اخیر نبودم

استاندار قزوین گفت: در نظام جمهوری اسلامی نخستین شرط انقلابی‌گری پایبندی به قانون و تابعیت از فرمان ولایت‌فقیه است و افراد باید همواره تسلیم قانون باشند

 فریدون همتی شامگاه جمعه در جمع معتکفان مسجدالنبی قزوین در پاسخ به سوال معتکفان مبنی بر برگزاری کنسرت ضدفرهنگی اظهار داشت: بنده نیز مانند شما هر گونه حرکت نابهنجار و خلاف شرعی را در هر جا و مکانی محکوم می‌کنم.

وی بیان کرد: باید فیلم و مستندات مربوط به کنسرت را مشاهده کنم که مسئولان تا چه حد دستورات را عملی کرده و این برنامه را چگونه مدیریت کرده‌اند.

استاندار قزوین با بیان این مطلب که همه تابع فرمان ولایت فقیه هستیم تصریح کرد: در نظام جمهوری اسلامی نخستین شرط انقلابی‌گری پایبندی به قانون و تابعیت از فرمان ولایت‌فقیه است و افراد باید همواره تسلیم قانون باشند.

همتی خاطرنشان کرد: از ابتدای طرح موضوع برگزاری کنسرت موسیقی با این مورد موافق نبودم و با توجه به اقتضائات استان توصیه کردم که انجام نشود.

وی افزود: مسئولان اذعان داشتند که این خواننده پاپ از وزارت ارشاد مجوز داشته و در سراسر کشور می‌تواند برنامه برگزار کند.

استاندار قزوین با اشاره به ادعای مدیرکل کنونی ارشاد استان قزوین عنوان کرد: مدیرکل کنونی ارشاد استان قزوین ادعا کرد که مجوز برگزاری این برنامه در دوره مدیریت مدیرکل سابق گرفته شده و باطل کردن آن حواشی و مسائلی را به وجود خواهد آورد.

همتی ادامه داد: باید بررسی‌های لازم صورت گیرد و اگر در برگزاری کنسرت موسیقی چند شب گذشته در قزوین خلاف موارد مطرح شده در شورای تامین استان انجام شده باشد با برگزارکنندگان و مجریان این برنامه برخورد خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *