امیرحسین سمیعی آثار جدیدی انتشار میکند

 امیرحسین سمیعی آثار جدیدی انتشار میکند

«امیرحسین سمیعی» آهنگساز جوان و مستعد موسیقی فیلم و سینمایی است که تا به امروز سابقه‌ی همکاری با چندین فیلم سینمایی، تئاتر، ارکسترهای متعدد و همچنین کار با چهره‌های سرشناس ترانه و موسیقی از جمله «بهزاد عبدی»، «محمدعلی بهمنی»، «شمس لنگرودی»، «سینا سرلک» و… را در کارنامه ی هنری خود دارد.

پیش از این وی موسیقی فیلم های همچون «می خواهم شنیده شوم»، «بی مرزی»، «عشاق»، «مرمت»، «دست خدا»، «بیداری رویاها» و … را ساخته و همچنین در بخش تئاتر نیز ساخت قطعات نمایش های «یندار بی دخش»، «گوزنها»، «کهکشان راه شیری»، «چه کسی است که همه داستان ها را به یاد آورد»، «باغ آلبالو» و… را در کارنامه ی هنری اش به ثبت رسانیده است.

هم اکنون سمیعی در ادامه ی فعالیت‌هایش در زمینه موسیقی، این بار نیز برای چندمین بار در زمینه‌ی موسیقی فیلم نیز آثاری را در آستانه انتشار دارد. وی تاکنون موسیقی فیلم های «نیلوفر»، «پونه»، «بتی و دیگران» از آثار «اسماعیل مهین دوست» را ساخته است و همچنین موسیقی فیلم «پلات» ساخته «محمد حسین زینعلی» را نیز به مرحله پایانی رسانده است. از سوی دیگر این هنرمند جوان و باسابقه موسیقی سریال «دانه های انار» را نیز برای شبکه دو سیما به پایان رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *