بدل‌های مرتضی پاشایی در برنامه خندوانه و واکنش‌ طرفداران, عکس

بدل‌های مرتضی پاشایی در برنامه خندوانه و واکنش‌ طرفداران, عکس

برنامه سه‌شنبه‌شب “خندوانه” به موضوع بدل‌های خواننده فقید اختصاص داشت و آن‌ها با حضور در برنامه درمورد حرکت خود صحبت کرده و از این کار دفاع کردند.

رامبد جوان مجری “خندوانه” در بخش‌هایی از برنامه ضمن انتقاد از درآمدزایی برخی از این افراد با ظاهری شبیه به مرتضی پاشایی، رفتار سودجویانه آن‌ها را دور از اخلاق و نوعی سوءاستفاده از شهرت و موج اجتماعی این خواننده در جامعه ایرانی خواند.

او در بخش دیگری از برنامه از کودک خردسالی که خود را شبیه پاشایی کرده بود خواست با درآوردن لباس و کلاه و عینکی که او را شبیه پاشایی کرده بود، به زندگی عادی خود برگردد و گفت: اتفاقاً این جوری بیشتر بهت می‌آد.

حضور جوانانی که با تأثیرپذیری از شمایل ظاهری پاشایی، خود را شبیه این خواننده پرطرفدار کرده بودند، به‌سرعت بازتاب‌های فراوانی در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت و تحلیل‌های مختلفی درباره حضور این افراد در برنامه پربیننده “خندوانه” شد.

ساعاتی پس از پخش برنامه تعدادی از طرفداران پاشایی به صفحات شخصی رامبد جوان در شبکه‌های اجتماعی حمله کرده و نسبت به اتفاقات این برنامه واکنش نشان دادند.

برخی از آن‌ها معتقد بودند که در این برنامه ارزش و اعتبار خواننده مورد علاقه‌شان رعایت نشده و رامبد جوان با بیانی دور از انتظار، شخصیت هنری و اجتماعی پاشایی را زیر سؤال برده است.

در این بین مصطفی پاشایی برادر مرتضی پاشایی نیز در واکنش به اتفاقات شب گذشته، در صفحات شخصی‌اش نوشت: خداوند خواست که مرتضی را عزت ببخشد و این در سایه دل پاک و بی‌آلایش و هنر بی‌بدیلی که از ذات هنرمندش سرچشمه می‌گرفت میسر شد. تمامی خصوصیت‌های اخلاقی و هنر مثال‌زدنی مرتضی پاشایی بود که میلیون‌ها ایرانی عاشقانه دوستش دارند. به این نکته باید توجه کرد که خداوند مهر مرتضی را در دل مردم‌نهاد و هیچ شخصی نمی‌تواند این محبت را از دلشان خارج کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *