برندگان جشنواره نوای خرم،تحت پوشش بیمه عمر قرار گرفتند

برندگان جشنواره نوای خرم،تحت پوشش بیمه عمر قرار گرفتند

با معرفی برندگان جشنواره و جایزه نوای خرم به کار خود پایان داد و پرونده سومین دوره این جشنواره موسیقی که با حمایت بیمه سرمد برگزار شده بود، با اهدای جوایز، لوح تقدیرها، تندیس‌ها و بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری به برندگان بسته شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بیمه سرمد، در مراسم اختتامیه «نوای خرم ۳» که با حضور مدیرعامل، رییس هیات‌مدیره، معاونان و مدیران بیمه سرمد برگزار شد، مدیرعامل این شرکت بیمه در کنار داوران جشنواره، جوایز برندگان را اهدا و به آنها بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری سرمد را تقدیم کرد.

هیات‌داوران جشنواره نوای خرم نیز به پاس قدردانی از حمایت بیمه‌سرمد از این رویداد بزرگ فرهنگی و تلاش برای برگزاری جشنواره‌ای که می‌تواند انگیزه‌بخش کودکان و نوجوانان فعال در عرصه موسیقی باشد، لوح تقدیر و تندیس سومین دوره نوای خرم را به مدیرعامل این شرکت تقدیم کردند.

شرکت بیمه سرمد، با هدف حمایت از هنر اصیل ایرانی و هنرمندان این عرصه و همچنین فرهنگ‌سازی در حوزه بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری، به عنوان تنها حامی مالی جشنواره نوای خرم در ماه‌های برگزاری این رویداد با جامعه هنری کشورمان همراه بود و در روز اختتامیه نیز همه ۴۷ نفر برنده این جشنواره را در پوشش بیمه عمر و سرمایه‌گذاری قرار داد.

در این رویداد بزرگ هنری که با هدف بزرگداشت استاد همایون خرم و گرامی‌داشت موسیقی اصیل ایرانی برگزار شد، بیش از یک هزار و ۴۰ هنرمند از گروه سنی کودک و نوجوان به رقابت با یکدیگر پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *