برگزاری همایش بزرگ کارآفرینی و جشنواره آئینی شب یلدا در مجموعه امام علی(ع)

برگزاری همایش بزرگ کارآفرینی و جشنواره آئینی شب یلدا در مجموعه امام علی(ع)

همزمان با میلاد رسول اکرم(ص) همایش کارآفرینی با حضور  بیش از ۳۰۰ نفر از شهروندان  منطقه ۲۲ در مجموعه امام علی(ع) برگزار شد. برگزاری برنامه های شاد و مفرح، حافظ خوانی، اجرای موسیقی سنتی، مسابقه بهترین سفره شب یلدا وبهترین ها از  آشپزی سنتی و مدرن  از جمله برنامه های جانبی بود که درحاشیه این مراسم اجرا شد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، در این همایش رشادی عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا و از اساتید حوزه کارآفرینی در سخنانی خاطر نشان کرد : توانمند سازی کارآفرینان و بالا بردن سطح مهارت مورد نیاز این افراد با تکیه بر آموزش های کاربردی، مشاوره های گروهی و فردی با بهره گیری از پتانسیل های نهفته کارآفرینان تلاش ارزنده ای برای هدفمند کردن فعالیت های کارآفرینان، بازاریابی و فروش دستاوردهای آنان خواهد بود.
وی افزود: همچنین توانمند سازی کارآفرینان و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در این زمینه و بکارگیری خلاقیت در کارآفرینی و ارائه خدمات ویژه به صاحبان ایده زمینه ساز ارتقای سطح تولید ملی و توانمندسازی کارآفرینان خواهد بود.
گفتنی است فروتن معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه۲۲ نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت میلاد نبی مکرم اسلام(ص) هفته وحدت را یکی از سنت‎های زیبای جامعه اسلامی و فرصتی برای تحکیم وحدت بین مسلمانان جهان عنوان کرد و گفت: بزرگداشت هفته وحدت و برگزاری برنامه های این چنینی می‌تواند بستر خوبی برای بسط، گسترش و تقویت عواطف جمعی و همبستگی و وفاق همگانی در راستای تحقق ارزش های دینی و اسلامی و انقلابی در جامعه باشد که می توان با توجه بیشتر به اصل وحدت بین مسلمانان تفرقه ها و دشمنی ها را به برادری و مهرورزی تبدیل و شاهد اثرگذاری تاثیرات اجتماعی، روانی و اخلاقی آن در جامعه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *