برگزاری کنسرت موسیقی به نفع کودکان سرطانی همدان

برگزاری کنسرت موسیقی به نفع کودکان سرطانی همدان

سرپرست گروه موسیقی «هزاردستان» همدان از برگزاری کنسرت موسیقی به نفع کودکان سرطانی در همدان خبر داد.

جواد مرادیان امروز گفت‌ در اشاره برگزاری کنسرت موسیقی به نفع کودکان سرطان در همدان اظهار کرد: از آنجا که یکی از مهمترین فعالیت‎های گروه موسیقی هزاردستان، اجراهای امور خیریه است، قصد داریم نخستین اجرای خود در سال جدید را به کودکان سرطانی بیمارستان بعثت همدان (محک) اختصاص دهیم.

وی گفت: در این اجرا که جمع کثیری از هنرمندان گروه حضور خواهند داشت، حسین صباحی عزیز به هنرنمایی در بخش آواز خواهد پرداخت و جلال گودرزی سروش هم به عنوان مدیر هنری این کنسرت با مجموعه همکاری خواهند داشت.

سرپرست گروه موسیقی «هزار دستان» که ششمین کنسرت خیریه گروه خود را تجربه می‎کند ادامه داد: این اجرا؛ سومین کنسرت گروه هزاردستان به نفع کودکان سرطانی است.

وی اضافه کرد: این برنامه عصر روز جمعه یکم مردادماه و در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در محل تالار فجر در آرامگاه بوعلی اجرا خواهد شد.

مرادیان افزود: علاقه‎مندان می‎توانند برای تهیه بلیت ۳۰ هزار تومانی این کنسرت به آموزشگاه آزاد موسیقی هزاردستان در خیابان بوعلی، سیزده خانه، کوچه لعلی، ساختمان هزاردستان مراجعه کنند.

وی با اشاره به توجه ویژه جامعه به بیماران سرطانی افزود: خوشبختانه در چند سال اخیر حرکت های بسیار خوبی در این زمینه از مردم بافرهنگ ما در سطح کشور مشاهده شده که امیدواریم در روز جمعه نیز مردم دلسوز و فرهنگ‏‎دوست همدان بار دیگر با حضور در این کنسرت علاوه بر ایجاد انگیزه و دلگرمی برای گروه «هزار دستان»  گامی در راه تامین بخشی از هزینه‌های سنگین بیماران سرطانی بردارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *