تتلو از زندان اوین: دارم حالشو میبرم!

تتلو از زندان اوین: دارم حالشو میبرم!

امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو که به اتهام تشویق به فساد و فحشا و سپس به اتهام توهین به یک بازپرس مدتی است بازداشت شده و در زندان اوین به سر می برد، به تازگی در گفتگویی تلفنی با اردشیر احمدی کارگردان ویدیوکلیپهایش از اوضاعش در زندان حرف زده است.

امیر تتلو درباره حال و احوالش گفته است: اینجا همه چیز خوب است. کلاس فوتبال داریم. کلاس موسیقی داریم. می‌گذرد.تتلو در پاسخ به اینکه آیا خودت برای زندانیان کلاس گذاشتی بیان داشت: نه، کلاس هست؛ من میروم شرکت میکنم و یاد میگیرم.

وی درباره اینکه آیا کم و کسری ندارد اظهار داشت: همه چیز هست.

تتلو در پاسخ به این گفته ی اردشیر احمدی که به چشم یک تجربه به زندان نگاه کن، گفت: من هم دارم با همین دید نگاه می کنم و حالشو می‌برم و رفیقهای خیلی خوبی پیدا کرده ام.

دو روز پیش هم ادمین کانال تتلو نوشت: «تتلیتى هاى عزیز هرخبرى که باشه ما خودمون سریع اطلاع رسانى میکنیم، اینکه ما چند روزه راجع به این مساله چیزى نمیگیم دلیل بر این نیست که بیخیال شدیم و رفتیم پى عشق و حال! نه! به خاطره اینه که مراحل قانونى مثه همیشه و با آرامش باید طى بشه خبر جدیدى نیست که ما چیزى نمیگیم! همه ى بچه ها دست به دست هم دادن و همیشه و هرلحظه پیگیر کاراى داش امیرن، و مطمئن باشید هرچیزى بشه بلافاصله بهتون اطلاع میدیم. خود داش امیر هم هرروز زنگ میزنه و درجریان همه چى هست؛ و درخواست آخر هم اینکه لطفاً انقد با بچه ها تماس نگیرید، انقد زنگ نزنید، چون این چند وقت همه ى تماس ها مهمن و ضرورى، انقد خط هاى بچه هارو اشغال نکنید، اعصابشونو خرد نکنید، تو کامنتا و مسیج ها انقد گیر و انرژى منفى ندید، لطفاً اگه میخواید کمک کنید فقط دعا کنید. لطفاً لطفاً لطفاااً تماس نگیرید».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *