تنور داغ کنسرت‌ها از سیروان تا بنیامین

تنور داغ کنسرت‌ها از سیروان تا بنیامین

محمد علیزاده ۵ و ۶ خردادماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی با مخاطبانش دیدار خواهد کرد. قیمت بلیت‌های این اجرا از ۴۵ تا ۱۱۰ هزار تومان است.

اما بانوانی که به موسیقی پاپ علاقه دارند، می‌توانند ۷ و ۸ خردادماه به تالار وحدت بروند و شاهد اجرای گروه «ستاره قطبی» باشند. سرپرست این گروه بهار ایلچی است و کنسرت همراه چهار خواننده به زبان‌های فارسی، عربی، هندی و انگلیسی برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای حضور در این کنسرت که ساعت ۱۵ برگزار می‌شود، باید بلیت‌های ۴۰ تا ۹۰ هزار تومانی تهیه کنند.

تالار وزارت کشور ۷ و ۸ خردادماه میزبان گروه «سون» است که شب اول در یک سانس و شب دوم در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد. قیمت بلیت‌های این کنسرت ۳۵ تا ۱۱۰ هزار تومان تعیین شده است.

۸ خردادماه نوبت زانیار خسروی است که به سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برود و اجرایی را در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ روی صحنه ببرد. زانیار در این کنسرت قطعات خاطره‌انگیزش را اجرا خواهد کرد و قیمت بلیت این اجرا ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومان است.

بنیامین بهادری ۱۱ و ۱۲ خردادماه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی کنسرت دارد. او که چندی پیش تور کنسرتی را در خارج از کشور برگزار کرد، حالا دوباره در تهران با مخاطبانش دیدار خواهد کرد. قیمت بلیت‌های این کنسرت ۴۰ تا ۱۱۰ هزار تومان است.

۱۶ خردادماه همین سالن میزبان سیروان خسروی و هوادارانش خواهد بود که در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ اجرایی را روی صحنه می‌برند. بهای بلیت‌های این کنسرت ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومان است.

شهاب رمضان ۱۹ خردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی کنسرت دارد. او در این کنسرت قطعات جدیدی را در ساعت ۲۱:۳۰ اجرا خواهد کرد. قیمت بلیت‌های این اجرا ۳۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است.

اما فریدون آسرایی قصد دارد ۲۱ خردادماه قطعاتی از آلبوم جدیدش «عشق یعنی» را در سالن میلاد نمایشگاه اجرا کند. این کنسرت در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ روی صحنه می‌رود و بهای بلیت آن ۴۰ تا ۱۱۰ هزار تومان است.

همچنین امید حاجیلی ۲۲ خردادماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ در همین سالن کنسرت دارد و قیمت بلیت‌های این اجرا ۴۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است. سالن میلاد ۲۳ خرداد نیز میزبان محسن یگانه است که اجرایش در دو سانس ۱۸:۳۰ و۲۲ برگزار می‌شود و قیمت بلیت‌های اجرایش ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *