تور اروپایی مازیار فلاحی برگزار می‌شود

تور اروپایی مازیار فلاحی برگزار می‌شود

مازیار فلاحی خواننده مطرح موسیقی پاپ به زودی برای برگزاری یک تور به اروپا سفر می کند. خواننده آلبوم «ماه هفتم» در هفتمین ماه سال به اروپا سفر می کند تا با ایرانی های مقیم آلمان، سوئد و انگلستان دیدار کند.

فلاحی ۲۵ سپتامبر (سوم مهر) در شهر مالموی سوئد به روی صحنه خواهد رفت. فردای آن روز به آلمان سفر می کند تا در شهر کلن روی صحنه برود. دوباره به سوئد بازخواهد گشت تا شب ۲۷ سپتامبر در پایتخت این کشور یعنی استکهلم کنسرتی را برگزار کند. سپس حدود دو هفته استراحت خواهد کرد تا شب ۹ اکتبر (۱۷ مهر) در فرانکفورت آلمان اجرا داشته باشد. سپس از آلمان به انگلستان سفر خواهد کرد تا شب ۱۰ اکتبر در لندن کنسرتش را برگزار کند. شب بعد هم به منچستر سفر می کند تا برای ایرانیان مقیم این شهر اجرا کند.

به این ترتیب او بیش از دو هفته در اروپا خواهد بود و با شعار تبلیغاتی «عاشقانه ها را پایانی نیست» شش اجرا در سه کشور مختلف قاره سبز برگزار خواهد کرد. فلاحی پیش از سفر به اروپا دو قطعه جدید هم منتشر خواهد کرد.
همچنین شنیده شده است که احتمالا مازیار فلاحی تور امریکای شمالی خود را نیز پس از تور اروپا برگزار خواهد کرد که البته هنوز قطعی نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *