تکلیف مالکیت موزه موسیقی را مدیران بالاتر روشن می کنند

تکلیف مالکیت موزه موسیقی را مدیران بالاتر روشن می کنند

نشست «ارکستر شهر» با حضور اعضای شواری سیاستگذاری این ارکستر امیر عبدالحسینی، هادی منتظری، اسماعیل تهرانی، میلاد کیایی، میرجلالی، کیانی نژاد،حمید متبسم ، فیروزی  و بابک ربوخه ظهر امروز سه شنبه ۱۱ خرداد در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران برگزار شد.

امیر عبدالحسینی، معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری در حاشه نشست ارکستر شهر در پاسخ به سئوال خبرنگاری درباره  تکلیف مالکیت موزه  موسیقی گفت: موزه موسیقی یکی از موزه های مهم است که خوب فعالیت می کند و به شکل حرفه ای فعالیت اش را انجام می دهد،  سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران  تعامل خوبی با آقای مرادخانی، رییس موزه و معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد.

وی افزود: در زمینه مالکیت موزه موسیقی نیز باید بگویم که با مصوباتی که در شورای اسلامی شهر تهران انجام شد تا یک دوره سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران متولی این موزه بود و معاونت هنری این سازمان نیز در هیأت امنای آن حضور داشت؛ البته قبل از ورود بنده به سازمان این فضا دچار تغییراتی شد و من درست در زمانی حضور یافتم که مصادف با ایجاد اختلاف نظرها بود. البته بعد از چندی بر مبنای مصوبه هیأت مدیره سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، موزه موسیقی و به طور کلی تمامی فضاهای فرهنگی تخصصی در اختیار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران قرار گرفت کما اینکه هم‌اکنون پردیس تئاتر تهران، مرکز صبا، خانه موزه شهید بهشتی و خانه موزه انتظامی نیز بعد از حاشیه‌های متعددی که داشت در اختیار سازمان قرار گرفت.

معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری اظهار داشت: ما معتقدیم باید تمامی فضای هنری تحت مدیریت واجد فعالیت کند. مذاکرات درباره موزه موسیقی در حال انجام است  و ما همچنان با آقای مرادخانی گفتگو می کنیم  ما به عنوان تیم کارشناسی کار می کنیم اما تصمیم نهایی درباره موزه موسیقی را مدیران می گیرند.

امیر عبدالحسینی خاطر نشان کرد:  موزه موسیقی یک هیئت امنای مشخص دارد و زیر نظر بخش خصوصی کار می کند و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری  یکی از اعضای هیئت امنا است. برای ما اهمیت کار حرفه ای است.

معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تصریح کرد: مدیریت هنری شهر الان مدیریت خوبی است.  اگر قرار باشد برای هنر شهر اتفاقی بیفتد همین دوره است که من، فاضل نظری، رجبی معمار و مرادخانی با هم کار می کنیم می افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *