جدیدترین آلبوم موسیقی سالار عقیلی رونمایی شد

جدیدترین آلبوم موسیقی سالار عقیلی رونمایی شد

جوان؛ جشن رونمایی از آلبوم جدید سالار عقیلی با نام «تو کیستی؟» در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

این آلبوم با آهنگسازی حمید متبسم و نوازندگی گروه مضراب تولید شده است.

در ابتدای برنامه پورامید اظهار کرد: صدا مقدم بر هستی است و هیچ موجودی قبل از صدا نبوده است. تمام مذهب‌ها و مکتب ها انسان را به شناختن خود توصیه کرده‌اند. رونمایی به معنای چکیده و عصاره یک اثر اطلاق می شود و اولین رونمایی، رونمایی از خلقت انسان بوده است.

سپس از صدرالدین حسین خانی سرمایه گذار و تهیه کننده آلبوم دعوت کرد تا برای سخنرانی روی صحنه حاضر شود.

حسین خانی درباره رعایت نشدن حق کپی رایت و عدم حمایت تهیه کنندگان از سوی دولت گفت: ما در سینما شاهد اتفاقات خوبی هستیم. از تبلیغات گرفته تا دادن سرمایه برای ساخت فیلم، اما در موسیقی هیچ گونه تسهیلاتی برای هنرمندان و سرمایه گذاران وجود ندارد.

در ادامه پور امید در مورد طرح روی جلد اظهار داشت: عکس اثر انگشت که روی جلد است، بیانگر نام آلبوم یعنی «تو کیستی؟» است و به آن اشاره دارد.

در ادامه این مراسم رونمایی، از حمید متبسم، آهنگساز این آلبوم دعوت شد تا به روی صحنه بیاید. متبسم بعد از خوشامدگویی به حضار درباره آلبوم «تو کیستی؟» گفت: شعرها از احمد شاملو، سعدی ، مولانا و … است. همچنین از نوازندگان گروه مضراب که شامل خانم ها پاسدار، ایوبی، بهنام نیا و آقایان امین پور و … تشکر کرد.

پس از آن، یک اثر تصویری از گروه مضراب و به خوانندگی سالار عقیلی روی پرده نقش بست. پس از پخش کلیپ حمید متبسم از سالار عقیلی که در سالن حضور نداشت، تشکر کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *