حمید حامی خرم فتح را با افتخار خواندم

حمید حامی خرم فتح را با افتخار خواندم

حمید حامی خواننده موسیقی پاپ کشورمان در جریان اجرای نمایش چند رسانه ای «خرم فتح» قطعه خرمشهر را به صورت زنده اجرا می کند.

 حمید حامی با اشاره به تازه ترین فعالیت های خود بیان کرد: طبق توافقاتی که انجام گرفته در جریان اجرای نمایش چند رسانه ای «خرم فتح» قطعه «خرمشهر» را اجرا می کنم. این قطعه چندین سال قبل همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر توسط ارکستر سمفونیک سازمان صدا و سیما با شعری از علی معلم و آهنگسازی و تنظیم امیر بکان تولید و ضبط شد.

وی ادامه داد: در آن سال ها قرار بر این بود که اجرای زنده ای از این قطعه ارزشمند داشته باشیم که متاسفانه این امکان میسر نشد و حالا بسیار خوشحالم شرایطی پیش آمد که می توانم در یک پروژه گسترده نمایشی آن را اجرا کنم. این اثر به اعتقاد من کار بسیار فاخری است که با یک شعر محکم و قوی و ارکستری در خور توجه به مناسبت آزادسازی خرمشهر تولید شد و من افتخار می کنم که خواننده چنین اثری بودم.

این خواننده موسیقی پاپ بیان کرد: نمی دانم چه وضعیتی است که وقتی ساخت چنین آثاری پیش می آید برخی از خوانندگان از خوانندگی در آن دوری می کنند، ولی من اعتقاد دارم همه ما به کسانی که جانشان را فدای جان و امنیت ما کردند، مدیونیم. من همیشه در خلوت خودم به این انسان های شریف فکر می کنم و صد البته افتخار می کنم که تاکنون ۱۲ اثر با موضوع دفاع مقدس کار کردم.

حامی در پایان درباره فعالیت های دیگر خود توضیح داد: فعلا بیشتر تمرکزم را روی اجرای کنسرت در شهرستان ها گذاشتم و طی روزهای آینده جزییات بیشتری را درباره این کنسرت ها اعلام خواهم کرد. البته در تهران نیز برنامه هایی دارم اما طی ماه های آینده عمده فعالیت هایم در شهرستان خواهد بود.

نمایش چندرسانه‌ای «خرم فتح» خرداد ماه امسال با حضور ۳۰۰ هنرمند تئاتر، سینما و موسیقی همزمان با افتتاح آزمایشی سراسر نمای خرمشهر با حمایت شهرداری تهران اجرا می‌شود.

وحید معصومی، علی براتی، رضا بیات، رستا رضوی، هومن رهنمون، علی محمد رادمنش، حمید ملاحسینی، علی کشوری کارگردانان موقعیت های مختلف این نمایش چند رسانه‌ای هستند و امیرحسین شفیعی کارگردانی کل پروژه را برعهده دارد.

نمایش چندرسانه‌ای «خرم فتح» روایتی کوتاه از مقاومت مردم خرمشهر تا عملیات بیت المقدس است که در محدوده باغ موزه دفاع مقدس و سراسرنمای خرمشهر اجرا می شود و قرار است بخش هایی از موزه به صورت مداوم محل اجرای آثار نمایشی باشد.

این اثر نمایشی در مرحله اول صبح دوشنبه ۱۰ خرداد ماه اجرا می‌شود و به زودی زمان اجرای عموم آن اعلام می‌شود.

دیگر عوامل نمایش چند رسانه «خرم فتح» عبارتند از مدیر هنری: حامد زحمتکش، طراح صحنه: میثم نویریان، طراح لباس: زهرا صمدی، مدیر روابط عمومی: روح الله زندی فرد، مشاور محتوایی: محراب محمدزاده، مجری طرح: سعید شریفی پور، مدیرتولید: جواد گنجی، دستیاران کارگردان: نوا یوسف زاده، میلاد احمدلو، حسین بنیاد، دستیاران تولید: مهدیه اکبری، فرشید ثامت، هستی سرمستی، برنامه ریزی: جوادگنجی، منا علامه امیری، طراح گریم: علیرضا خورشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *