پیگیری درخواست های
قبلی با کد رهگیری

کالای انتخابی:

فروش اقساطی آلات موسیقی به کیفیت سازسنتر

سازسنتر با تجربه سالها تولید سازهای ایرانی و خارجی، با تجربه کافی به کیفیت و مرغوبیت ساز ساخته شده اقدام به فروش اقساطی به علاقه مندان نموده است.
به منظور راحت تر شدن خرید، با کمک شرکت بای چک می توانید محصولات سازسنتر را خرید نمایید.
بدین صورت که برای خرید ابتدا روی سایت ساز مورد نظر خود را انتخاب می کنید و سپس اطلاعات چک/سفته/ضامن کارمندی معتبر و مدارک لازم را روی سایت bycheck که لیک آن در پایین همین صفحه قرار داده شده است ثبت می کنید. لازم به ذکر است تنها تهیه و ارسال ساز مورد نظر شما با سازسنتر می باشد و تایید اطلاعات و تقسیم قسط ها و... توسط خود بای چک انجام می شود.
در سازسنتر شما با یک فروشنده عادی ساز سر و کار ندارید. اصالت سازسنتر به سال ها قبل بر می گردد، و هر یک از اعضای ما خود در یک یا چند ساز تخصص دارند. کوک کردن ساز خریداری شده، آموزش نواختن موسیقی با انواع ساز و کنسرت های کلاسیک و مدرن موسیقی از جمله فعالیت های دیگر سازسنتر می باشد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد ساز سنتر می توانید از صفحه درباره ما دیدن نمایید:
درباره سازسنتر
آدرس شعبه تهران سازسنتر
آدرس شعبه تبریز سازسنتر


بر اساس الگوریتم هایی که شرکت بای چک ارسال کرده اند، می توانید حدود قسط ها و پرداختی های مد نظر خود را بر اساس فرح راهنمای زیر بسنجید:

محاسبه گر فروش اقساطی

ریال
پیش پرداخت:

--ریال
-- ریال
--ریال
--ریال

ثبت اطلاعات صاحب چک

برای ثبت اطلاعات مورد نیاز به منظور خرید اقساطی، وارد صفحه زیر شوید:

ثبت اطلاعات در سایت بای چک(bycheck)


در نظر داشته باشید خرید اقساطی به منظور همراهی با شما علاقه مندان به موسیقی به فروشگاه سازسنتر اضافه شده است. شرکت سرمایه گذاری بایچک همه مراحل بررسی و اعتبار سنجی مدارج و غیره را انجام می دهد و بدیهی است امکان رد بعضی درخواست ها هست. شرکت سازسنتر تاثیری روی این استعلام ها ندارد. اما در صورتی که درخواست شما توسط شرکت سرمایه گذار رد شد، شرکت سازسنتر آمادگی خود را جهت تعامل مستقیم با شما عزیزان اعلام می دارد.

آدرس و مشخصات شعبه تهران سازسنتر

آدرس و مشخصات شعبه تبریز سازسنتر