خواننده مطرح پاپ هرمزگان درگذشت

خواننده مطرح پاپ هرمزگان درگذشت

حسن پیغان یکی خوانندگان مطرح هرمزگان که اغلب آثار خود را در سبک پاپ اجرا می‌کرد، حوالی ساعت ۲۰ شامگاه چهارشنبه در اثر ایست قلبی درگذشت.

کیانوش جهانبخش دبیر انجمن موسیقی هرمزگان در گفت‌وگو با فارس با تائید این خبر اظهار کرد: این خواننده مطرح هرمزگان بر اثر ایست قلبی در بیمارستان صاحب الزمان(عج) بندرعباس درگذشت.

وی افزود: حسن پیغان یکی از هنرمندان توانمند هرمزگان بود که آثار مشترک فراوانی را با خوانندگان مطرح این استان نظیر رضا صادقی و مرحوم ناصر عبدالهی به اجرا درآورد و از وی اثر قابل توجه هموطن که با محسن یگانه، رضا صادقی و فرزاد فرزین و … به یادگار مانده است.

دبیر انجمن موسیقی هرمزگان ادامه داد: مرحوم پیغان توانایی خوبی در حوزه آموزش موسیقی در هرمزگان داشت و در سال‌های اخیر ضمن اشتغال به امر آموزش در زمینه اجرای آثار خیریه نیز همکاری‌های فراوانی داشت و بدون شک روح این هنرمند صدیق و توانمند هرمزگان در جوار رحمت الهی آرام و شاد خواهد بود.

هنوز زمان و محل به خاکسپاری این هنرمند هرمزگان اعلام نشده است. پیغان متولد چهارم آبان ۱۳۵۵ بندرعباس بود و از وی سه آلبوم پشیمون، یار منی و دوستم داری به جا مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *