دخت پری وار برای پنجمین سری تمدید شد

دخت پری وار برای پنجمین سری تمدید شد

علیرضا قربانی خواننده پر طرفدار و موفق موسیقی کشورمان ۱۹ و ۲۰ تیر و در پنجمین سری از تمدید کنسرت «دخت پری وار» قطعه هایی از این آلبوم را برای هوادارانش می خواند.

علیرضا قربانی خواننده موسیقی اصیل کشورمان پس از اینکه شب های ۱۹،‌ ۲۰،‌ ۲۱، ۲۲ ،‌۲۳ و ۲۸ خرداد در تالار وحدت با علاقمندانش دیدار کرد به دلیل استقبال بی نظیر مردم باز هم در پنجمین سری تمدید کنسرت «دخت پری وار» با دوستداران موسیقی ایرانی دیدار می کند.

قربانی در چهارمین سری تمدید این کنسرت ۱۸ تیر ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت روی صحنه می آید.

خواننده آلبوم «حریق خزان» در پنجمین سری از تمدید کنسرت «دخت پری وار» ۱۹ و ۲۰ تیر ساعت ۲۱:۳۰ برای علاقمندانش می خواند دراین کنسرت بهروخ شوروزی ،‌ مهدیه صفدری و رکسانا صرافی در گروه همخوان ها قرار دارند.

میثم مروستی نوازنده چیره دست ویلن،‌ در این اجرا کنسرت مایستر است و نیلوفر محبی هم ویلن می نوازد.

در این اجرای تابستانی که پس از پایان ماه مبارک رمضان برگزار می شود همایون نصیری سازهای کوبه ای می نوازد،‌ آرین کشیشی به عنوان نوازنده گیتار باس ،‌ پیمان حاتمی نوازنده سازهای الکترونیک ،‌ میلاد عباسی نوازنده هورن ،‌حسام صوفی نژاد نوازنده ابوا‌، سایوری شفیعی به عنوان نوازنده کلارینت،‌ امیر دارابی به عنوان نوازنده پیانو،‌فرشید پاتینیان به عنوان نوازنده کنترباس، پریسا پیرزاده به عنوان نوازند ویولا و آتنا اشتیاقی به عنوان نوازنده ویلنسل ساز می زنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *