محسن چاوشی آلبوم جدید را چه زمانی منتشر میکند

 محسن چاوشی آلبوم جدید را چه زمانی منتشر میکند

قرار بود ۱۲ خرداد ۹۵ آلبوم جدید محسن چاوشی وارد بازار موسیقی شود که باز هم به تعویق افتاد و هنوز زمان مشخصی برای انتشار این آلبوم اعلام نشده است.

انتشار آلبوم جدید محسن چاوشی، خواننده مطرح موسیقی ایران که قرار بود اواخر سال ۹۴  به بازار موسیقی وارد شود،  به خرداد امسال موکول شد و حال طرفداران این خواننده منتظر هستند تا آلبوم جدید او را بشنوند.

مدتی پیش اعلام شد دوشنبه ۱۲ خرداد ۹۵ «امیر بی گزند» وارد بازار موسیقی می شود اما آن تاریخ نیز گذشت و خبری از انتشار آلبوم آقای خاص موسیقی نشد. البته این روزها پوستر «امیر بی گزند» در فروشگاه های فرهنگی و سوپرمارکت ها دیده می شود که نشان می دهد همین روزها این آلبوم وارد بازار می شود.

چاوشی را باید یکی از چهره های مطرح موسیقی ایران در سال ۹۴ دانست، آن هم در حالی که آخرین آلبوم او در سال ۹۳ منتشر شده بود. دلیل این امر حضور پررنگ صدای او در سریال پرطرفدار شهرزاد بود. آثاری که او برای این سریال تولید کرد با اقبال بالای مردم مواجه شد و واکنش های متعددی را نیز برانگیخت.

نام عجیب آلبوم جدید چاوشی «امیر بی گزند» نیز از موارد جذابی است که همه را کنجکاو کرده و از نظر وزنی بی شباهت به نام آلبوم قبلی اش با نام «پاروی بی قایق» نیست. آلبومی که با آهنگسازی و تنظیم چاوشی تولید شده است.  نام قبلی این آلبوم «چنگیز» بود که به «امیر بی گزند» تغییر نام پیدا کرد.

در سایت رسمی چاوشی آهنگسازان این آلبوم بهروز صفاریان، کوشان حداد، عادل روح نواز، فرشاد حسامی، بابک نقوی و محسن چاوشی ذکر شده اند.

اشعار این آلبوم نیز از بین شعرهای مولانا و سعدی از کلاسیک ها و از شاعران امروزی از شعرهای حسین صفا، پدرام پاریزی و علی اکبر یاغی تبار استفاده شده است. چاوشی پیش از این تاکید کرده بود علاقه ی زیادی به استفاده از اشعار کلاسیک دارد و گاهی مجبور می شود از اشعار امروزی در آثارش استفاده کند.

آخرین آلبوم چاوشی مهر ۱۳۹۳ منتشر شد و حال پس از حدود ۲ سال علاقه مندان آثار این خواننده چشم انتظار شنیدن اثر جدید او هستند. چاوشی در طول فعالیت حرفه ای به صورت رسمی ۶ آلبوم موسیقی منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *