«هزار صدا» با حضور بهمنی، درخشانی و مختاباد

«هزار صدا» با حضور بهمنی، درخشانی و مختاباد

دور تازه بخش موسیقی اصیل ایرانی برنامه «هزار صدا»، پنجشنبه ۲۰ خرداد با حضور بهمنی، درخشانی و مختاباد در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

برنامه
«هزار صدا» (در بخش موسیقی اصیل)، به مناسبت ماه مبارک رمضان با مدیریت و اجرای آرش نصیری، ساعت ۲۱ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.
در این برنامه که با حمایت معاونت هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران برگزار می شود، محمدعلی بهمنی (شاعر و ترانه سرا)، مجید درخشانی (آهنگساز و نوازنده تار) و عبدالحسین مختاباد (خواننده) به عنوان داور حضور خواهند داشت.
در این دوره از مسابقه «هزار صدا»، چهار گروه موسیقی اصیل ایرانی، با کمینه چهار و بیشینه ۹ عضو، به مدت ۱۰ دقیقه فرصت دارند تا آثار خود را در قالب ساز و آواز؛ و تصنیف به اجرا درآورند. سپس آثار گروه های حاضر، با حضور سه کارشناس نامی حوزهٔ موسیقی و تماشاگران، با در نظر گرفتن کارگروهی، اجرای مناسب گروه ها و تصنیف خلاقانه، بررسی و داوری می شود و گروه برگزیده برای حضور در دور بعدی این سلسله مسابقه ها، معرفی می شود.
در برنامه پیش روی «هزار صدا» اشکان کمانگری، خواننده جوان موسیقی ایرانی، نیز حضور خواهد داشت و به اجرای تصنیف و آواز می پردازد.
علاقه مندان می توانند برای حضور در این برنامه به فرهنگسرای ارسباران، به نشانی خیابان شریعتی، سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *