پیام تسلیت معاون هنری وزیر ارشاد به استاد لشگری

پیام تسلیت معاون هنری وزیر ارشاد به استاد لشگری

معاون امور هنری وزیر ارشاد و مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیبا انتشار پیامی درگذشت هنرمند عرصه‌ موسیقی استاد «جواد لشگری» را تسلیت گفتند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، علی مرادخانی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرزاد طالبی مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلانی با انتشار پیام هایی جداگانه درگذشت زنده یاد جواد لشگری نوازنده و آهنگساز پیشکسوت موسیقی ایرانی را تسلیت گفتند.

در متن پیام علی مرادخانی آمده است:

« انا لله و انا الیه راجعون / خبر درگذشت استاد جواد لشگری هنرمند ارجمند موسیقی کشور موجب تاسف و تاثر گردید. اینجانب این ضایعه ناگوار را به خانواده آن مرحوم و جامعه هنری تسلیت می‌گویم. بی تردید خدمات ارزنده ایشان در عرصه موسیقی ایرانی ماندگار و آثار به جا مانده از ایشان برای همیشه یاد و خاطره ایشان را زنده نگه خواهد داشت.

از درگاه خداوند متعال علو درجات و آرامش روح برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای بازماندگان گرامی و خانواده موسیقی مسألت می‌نماییم.»

همچنین در متن پیام تسلیت فرزاد طالبی آمده است:

«باسمه تعالی/ زبان خامه ندارد سر بیان فراق .. با اندوه فراوان ، خبر رسید که استاد جواد لشگری نیز از جمع اهالی هنر شریف موسیقی، رخت سفر کشید. پیشکسوتی فروتن که از زمره ی برگزیدگان مکتب صبا بود و با ذوقی لطیف، بین لحن ها و نغمه ها، پیوند هایی دلنشین و خاطره انگیز می آفرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *