۱۹ قطعه سرود حماسی و انقلابی رونمایی شد

۱۹ قطعه سرود حماسی و انقلابی رونمایی شد

در مراسمی که عصر امروز و در سالن بیضاء اردبیلی برگزار شد، با تلاش و همت هنرمندان ۱۹ قطعه موسیقی حماسی و انقلابی که در یک سال اخیر در مجموعه بسیج هنرمندان تولید شده بود، رونمایی شد تا علاقمندان از این آثار با محتوا و غنای ملی و مذهبی استفاده کنند.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل با اشاره به برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های مختلف برای نشان دادن فعالیت هنرمندان در رشته‌های مختلف اظهار کرد: امسال نیز تصمیم داریم تا این برنامه‌ها را با کیفیت بهتر و غنای متعالی‌تر تولید کنیم تا در این آشفته‌ بازار عرضه آثار هنری مختلف که تعدادی از آنها نیز خارج از قاعده و قواره نظام ارزشی ماست، بتوانیم تأثیرگذاری خودمان را نشان دهیم.

عظیم دشتی تصریح کرد: هنرمندان متعهد و دلسوز اردبیلی که همواره به تولید آثار فاخر شهره هستند، گرد هم آمدند تا این مجموعه زیبا و به یادماندنی را تولید و در اختیار علاقمندان قرار دهند که قطعاً یکی از عرصه‌های مورد حمایت ما نیز تولید آثار فاخر در رشته موسیقی است.

وی گفت: ما سال گذشته موفق شدیم جشنواره موسیقی حماسی و انقلابی را در قالب آواها و نواها و تولید آثار فاخر به صورت زنده برگزار کنیم که امسال نیز تلاش می‌کنیم با تنوع و تکثر آثار تولید شده هنرمندان و سرایندگان سرودهای حماسی و مذهبی بتوانیم این جشنواره را برگزار کنیم.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان افزود: امیدواریم تولید این آثار زمینه ترغیب و تشویق بیشتر هنرمندان را در تولید آثار ارزشمند فراهم آورد تا آنها نیز در این حوزه کمر همت بسته و تلاش کنند.

در این مراسم چند نفر از سرایندگان بسیجی آثار جدید خود را اجرا کرده و قطعاتی از این آثار را به نمایش گذاشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *